Działka budowlana, 7 200 m2, Dobra

Działka budowlana na sprzedaż, Dobra

Cena: 403 200 PLN

56 PLN/m2

Magdalena Milc
nr licencji: 4543
608633437
biuro@m-home.pl

Opis

Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7200 m.kw. położona w miejscowości Dobra, gm. Dobryszyce.
Nieruchomość znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona jest częściowo pod zabudowę jednorodzinną 2 kondygnacyjną ( w tym poddasze użytkowe) oraz tereny łąk i pastwisk.
Działki przylegają bezpośrednio do drogi asfaltowej, teren działki przeznaczonej pod zabudowę oznaczony jest symbolem MN -2 oznaczającym co oznacza:
- zabudowę jednorodzinną dwukondygnacyjną, dachy strome, symetryczne, kryte dachówką lub materiałem dachówkopodobnym, okna o podziale symetrycznym.

Dodatkowo na terenach oznaczonych MN istnieje możliwość podziału działek na mniejsze jednak powierzchnia nowo wydzielanych działek nie może być mniejsza niż 1500 m.kw.

Media: woda, prąd.

Tereny sąsiednie przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. Dodatkowym atutem miejscowości są tereny objęte programem Natura 2000, urokliwe stawy i tereny rekreacyjne.

To idealna nieruchomość dla osób szukających miejsca na własną rezydencję, pod inwestycję lub chcących prowadzić agroturystykę.

Początki miejscowości Dobra to XIII-XIV wiek. Dobra była położona przy starym i bardzo ważnym szlaku handlowym, wiodącym z Wrocławia przez Syców i Kalisz do Torunia. Gród należał do książąt piastowskich,
którzy założyli zespół zamkowy w pobliskiej Oleśnicy zwany nie bez racji `Śląskim Wawelem`W 1632 r. został wybudowany zamek księcia Karola, stanowiący dziś jedną z atrakcji miejscowości.

Cena 403 200 PLN

Zamieszczone na naszej stronie internetowej oferty nie stanowią ofert w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają tylko charakter informacyjny.

---


Polecam Magdalena Milc ( lic.4543) 608 633 437 biuro@m-home.pl

Szczegóły

Numer oferty 12320934
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 403 200 PLN
Cena za m2 56 PLN
Powierzchnia 7 200 m2
Miejscowość Dobra
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Dobra, urokliwe miejsce
Powiat oleśnicki
Gmina Dobroszyce