Obiekt biurowo usługowy, 4 144 m2, Wrocław

Obiekt biurowo usługowy na wynajem, Wrocław, Stare Miasto

Wynajem: 71 260 EUR

Magdalena Milc
nr licencji: 4543
608633437
biuro@m-home.pl

Opis

Powierzchnia biurowa położona na I piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Piłsudskiego. Powierzchnia 4144 m.kw. podzielona na pokoje biurowe.
Standard wykończenia:
PODŁOGI
Biura:
• podłogi pokryte będą płytkami 50x50 cm z wykładziny dywanowej np. Forbo Tessera Apex ułożonymi na podłodze podniesionej wysokości 12 cm brutto. W podłodze podniesionej należy przyjąć światło wolnej przestrzeni 7-8 cm ze względu na odchyłki.
• systemowe cokoły z wykładziny dywanowej. Cokoły wynikające z podziału Najemcy zostaną wykonane na jego koszt.

Toalety, pomieszczenia socjalne i gospodarcze:
• podłogi z posadzki epoksydowej wylewanej i zacieranej mechanicznie, matowa z cokołami w tym samym materiale.

ŚCIANY
Właściciel obiektu zobowiązuje się we własnym zakresie dokonać na powierzchni najmu oddzielenia pomieszczeń sanitarnych, socjalnych oraz dokonania podziału pomiędzy najemcami. Użyte zostaną ścianki gipsowo-kartonowe o grubości całkowitej 10 cm - na ruszcie stalowym obudowane dwustronnie podwójną płytą gipsowo-kartonową o grubości 1,25 cm z wypełnieniem wełną mineralną o grubości 5 cm.
W pomieszczeniach wilgotnych zastosowane zostaną płyty gipsowo-kartonowe wodoodporne. Ścianki wydzielające: powierzchnie poszczególnych Najemców; korytarze ewakuacyjne; sale spotkań/ konferencyjne; zespoły toalet postawione zostaną na stropie do pełnej wysokości kondygnacji. Pozostałe ścianki, np. dzielące powierzchnię Najemcy postawione zostaną na podłodze podniesionej do pełnej wysokości kondygnacji. Ścianki zostaną pomalowane do wysokości sufitu podwieszanego.
Ścianki w toaletach i pomieszczeniach socjalnych zostaną wykonane na koszt Właściciela obiektu. Pomieszczenia dodatkowe wynikające z planu aranżacji Najemcy wykraczające ponad przyjęty standard zostaną wykonane przez Wynajmującego na koszt Najemcy. Ścianki w łukach, aluminiowe, szklane lub inne nie są objęte standardem.
Biura:
• ściany z płyt gipsowo - kartonowych stawiane na podłodze podniesionej. Ściany i słupy malowane farbą białą matową lub półmatową standardu np. Flugger, malowanie do wys. 2,7 m.
Toalety, pomieszczenia socjalne i gospodarcze:
• ściany działowe oddzielające zespoły toalet - z płyt gipsowo-kartonowych na stelażu stalowym z wypełnieniem wełną mineralną, o podwójnej warstwie płyt gipsowo-kartonowych z każdej strony. Od strony pomieszczeń z ujęciami wody płyty gipsowo-kartonowe GKBI (wilgocioodporne),
• w toaletach ściany giszetowe z laminatu.

Wraz z powierzchnią biurową na I piętrze na parterze budynku do wynajęcia oferent posiada powierzchnię 454 m.kw.

Do całej powierzchni biurowej przynależy 30 miejsc postojowych w garażu podziemnym

Koszt najmu
- najem powierzchni - 15,5 euro/m2 netto

- opłata eksploatacyjna - 18 zł/m2 netto

- parking 65 euro/miejsce netto


Powierzchnia dostępna od kwietnia 2018r.
W najem na ten moment wchodzi całość, bez możliwości podziału.


Zamieszczone na naszej stronie internetowej oferty nie stanowią ofert w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają tylko charakter informacyjny.

---

Polecam Magdalena Milc ( lic. 4543) 608 633 437 biuro@m-home.pl

Szczegóły

Numer oferty 8490934
Typ oferty Obiekt biurowo usługowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 71 260 EUR
Cena za m2 17 EUR
Piętro Parter
Powierzchnia 4 144 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Stare Miasto
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Józefa Piłsudskiego
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.
Rok budowy 2018